Facebook
O Red Castle

 

Red Castle to francuska firma, producent innowacyjnych produktów dla dzieci, m.in. ergonomicznego materaca do spania Cocoonababy.

 

 

W Red Castle przykładamy dużą wagę do potrzeb dzieci i rodziców, dlatego tworzymy produkty wyłącznie najwyższej jakości. Naszym priorytetem są:

Jakość

Dzięki specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie niezmiennie oferować produkty najwyższej jakości. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów (100-procentowej ekologicznej bawełny, niezwykle delikatnego materiału Fleur de Coton, 2 warstw 100-procentowego kaszmiru), przyjaznych dla środowiska, które stanowią gwarancję niezrównanego komfortu i dobrego samopoczucia dla Twojego dziecka.

Innowacja

 

Rodzice małych dzieci mogą mieć pewność, że produkty firmy Red Castle opuszczające nasze zakłady zostały stworzone przez najwyższej klasy specjalistów. W celu zapewnienia wartości dodanej nawiązujemy współpracę z licznymi przedstawicielami środowisk medycznych. W konsekwencji nasze produkty zapewniają Twojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Przykładem jest materac Cocoonababy. Początkowo służył wcześniakom przebywającym na oddziałach położniczych. Pomysł został rozwinięty i dziś materac służy również dzieciom, które przyszły na świat w terminie. Używają go noworodki w szpitalach i klinikach położniczych, a także w warunkach domowych, gdzie pomaga im zaadaptować się do życia poza matczynym łonem. 

 

Bezpieczeństwo

Wiele czasu i starań poświęcamy trosce o bezpieczeństwo dzieci. Nasze produkty nie tylko spełniają standardy bezpieczeństwa obowiązujące w krajach, w których są rozprowadzane, lecz w rzeczywistości je przewyższają. Gwarantujemy, że są wolne od zanieczyszczeń metalami ciężkimi, a także azotowych barwników oraz flatanu. Regularnie poddajemy je kontroli i testom jakości w niezależnych, certyfikowanych laboratoriach. W doborze materiałów użytych do produkcji jesteśmy bezkompromisowi. Dlatego z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że wyroby firmy Red Castle zapewniają maksimum bezpieczeństwa Twojemu dziecku.


„Wszystko co najlepsze dla Twojego dziecka” jest naszym priorytetem

 

 

 

 

pixel